gallery/емблема
Вінницький коледж будівництва і архітектури
Київського національного університету будівництва і архітектури
gallery/flag_ua
gallery/dsc_0015

КАТЕГОРІЇ

gallery/mon
gallery/vinobladm
gallery/vrcoyo
gallery/кнуба
gallery/іпокнуба
gallery/rada-vnz

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

gallery/абітурієнт
gallery/банер 170х67

   Абітурієнт-2018

20 вересня 2015 року 

В чемпіонаті області з боротьби дзюдо Бондар Владислав (група 11Б-1) зайняв ІІ місце серед юнаків та дівчат до 17 років в ваговій категорії до 60 кг. 

2014-2015 навчальний рік

 

24 квітня 2015 року

За результатами Третього Всеукраїнського конкурсу курсових проектів з архітектури серед студентів спеціальності 5.06010201 «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр» вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації студенти коледжу зайняли:

ІІІ місце за курсовий проект, виконаний у традиційній подачі – Богачук О. С., гр. 48 А-1 (керівник Козинюк Н.В.);
ІІІ місце за курсовий проект, виконаний у комп’ютерній подачі – Романов С.С., гр. 48 А-2 (керівник Кричевська В. О.).

16 квітня 2015 року 

Обласна олімпіада з інформатики – 3-є місце (гр. 28 А-2, Закревська Н.П., викладач Галуша А.В.).

26 березня 2015 року

Обласна олімпіада з математики – 3-є місце (гр. 18 А-1, Берляк В., викладач Вовненко Н.М.),                                                                               3-є місце ( гр. 15З-2 Жупанова Н., викладач Басиста Н.В.).

листопад 2014 року 

За підсумками проведення V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Диплом ІІ ступеня виборола студентка Кабалюк А.В., викладач Мала Ю.В.

вересень 2014 року

Коледж виборов Грант у розмірі 10,0 тис. грн. на реалізацію проекту «Впровадження системи автоматизованого проектування в навчально-виховний процес при підготовці техніка з архітектурного проектування»  викладачі Козинюк Н.В., Кричевська В.О., Булейко О.І. 

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

29 січня 2016 року

У Київському міському будинку учителя відбулася презентація робіт-переможців VІІ Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Робота студентів Цапенко М., Халуп’як Я., Нарольської О., Кривешко А. під керівництвом Редько А.В. зайняла призове ІІІ-тє місце. 

13 квітня 2016 року 

Студентка групи 38А2 Закревська Наталя зайняла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області (керівник - Галуша А.В.). 

21 квітня 2016 року 

Студентка групи 28А1 Яроцька Олена зайняла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії України серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області (керівник - Редько А.В.). 

квітень 2016 року 

Проект коледжу на тему "Впровадження 3D моделювання в навчально-виховний процес" зайняв ІІІ місце і виборов гран обласної Ради та обласної державної адміністрації в розмірі 15 000 грн. в рамках конкурсу «Розробка та застосування інформаційних, телекомунікаційних, інноваційних технологій в управлінську діяльність та навчально-виховний процес, науково-пошукову роботу для забезпечення  входження в сучасний європейський освітній простір та реалізацію основних програмних заходів по енергозбереженню в навчальних закладах» (керівники проекту - Булейко О.І., Любарський С.С.). 

2015-2016 навчальний рік

2016-2017 навчальний рік

12 жовтня 2016 року 

Команда коледжу з греко-римської боротьби зайняла ІІ місце  в змаганнях за першість серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Вінниці. 

І місце - Мазур Ярослав (46 М), Мисливий Сергій (26 М), Манзюк Андрій (41 Б-2), Гончарук Владислав (12 В). 

ІІ місце - Антощук Олександр (42 В), Оніш Роман (13 Ш), Ліщишин Євген (12 В).

ІІІ місце - Ткач Дмитро (26 М), Маркітан Олександр (26 М), Вихристюк Олександр (11 Б-1). 

Тренер:   Костенко Микола Михайлович

жовтень 2016 року 

Команда коледжу з шашок зайняла ІІІ місце серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області. Учасники команди: Зіневич Альона (38А-1), Бушовський Володимир (41пБ), Кахно Вадим 21Б-2). Тренер: викладач Постоловська М.В. 

листопад 2016 року 

За підсумками проведення VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Диплом ІІІ ступеня виборола студентка групи 15З Лігун Катерина, викладач Мала Ю.В.

04 грудня 2016 року 

За підсумками проведення етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед  студентів  ВНЗ  І-ІІ рівнів акредитації  Диплом ІІ ступеня виборола студентка групи 18А2 Циба Ярослава, викладач Тишківська С.Г.

січень 2017 року 

Відбулося підведення підсумків VIII Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Конкурс організований та проведений Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України у співпраці з Кабінетом Міністрів України, Комітетом Верховної Ради з питань науки і освіти, Інститутом історії України НАН України, Спілкою письменників України, Київським міським будинком учителя.

Рішенням конкурсної комісії переможцями (І місце) визначено фільм «Ниткові квіти» (автори: А.Редько, О.Ковальчук, О.Гончарук, Н.Бабій, Вінницький коледж будівництва і архітектури КНУБА).

30 травня 2017 року 

Студентка групи 17Д Соколовська Анастасія Миколаївна зайняла ІІ місце у Обласному конкурсі студентських науково-дослідницьких робіт з хімії (керівник - Поливана А.С.). 

26 квітня 2017 року 

Студентка групи 34Е Дерен Анастасія Олександрівна зайняла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з охорони праці серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області (керівник - Кубай О.В.). 

квітень 2017 року 

Команда нашого коледжу з пейнтболу зайняла І місце в турнірі з пейнтболу в рамках проекту "Студентська ліга - 2017". Учасники команди; Кахно Вадим (21Б2), Лазарчук Максим (21Б2), Радилецький Ростислав (21Б2), Загребельний Олександр (21Б2), Антошко Денис (11Б2).

травень 2017 року 

Студентки 4-го курсу відділення "Архітектурне проектування та внутрішній інтер'єр" посіли призові місця у V Всеукраїнському конкурсі курсових проектів з архітектури серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації:

Паламарчук Анастасія - І місце у номінації "Виконання графічної частини за допомогою креслярських та художніх інструментів;

Петрова Анастасія - ІІІ місце у номінації "Виконання графічної частини за допомогою програм комп'ютерного проектування".