gallery/db195ed7c43301f23dae9908aead88f5_140x100
Вінницький коледж будівництва і архітектури
Київського національного університету будівництва і архітектури
gallery/flag_ua
gallery/dsc_0015

КАТЕГОРІЇ

gallery/mon
gallery/уовода
gallery/logo_uzoyo
gallery/knuba
gallery/новый рисунок (4)

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

gallery/абітурієнт

   Абітурієнт-2021

ПнВтСрЧтПтСбВс
gallery/банер 170х67

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

2016-2017 навчальний рік

12 жовтня 2016 року 

Команда коледжу з греко-римської боротьби зайняла ІІ місце  в змаганнях за першість серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Вінниці. 

І місце - Мазур Ярослав (46 М), Мисливий Сергій (26 М), Манзюк Андрій (41 Б-2), Гончарук Владислав (12 В). 

ІІ місце - Антощук Олександр (42 В), Оніш Роман (13 Ш), Ліщишин Євген (12 В).

ІІІ місце - Ткач Дмитро (26 М), Маркітан Олександр (26 М), Вихристюк Олександр (11 Б-1). 

Тренер:   Костенко Микола Михайлович

жовтень 2016 року 

Команда коледжу з шашок зайняла ІІІ місце серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області. Учасники команди: Зіневич Альона (38А-1), Бушовський Володимир (41пБ), Кахно Вадим 21Б-2). Тренер: викладач Постоловська М.В. 

листопад 2016 року 

За підсумками проведення VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Диплом ІІІ ступеня виборола студентка групи 15З Лігун Катерина, викладач Мала Ю.В.

04 грудня 2016 року 

За підсумками проведення етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед  студентів  ВНЗ  І-ІІ рівнів акредитації  Диплом ІІ ступеня виборола студентка групи 18А2 Циба Ярослава, викладач Тишківська С.Г.

січень 2017 року 

Відбулося підведення підсумків VIII Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Конкурс організований та проведений Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України у співпраці з Кабінетом Міністрів України, Комітетом Верховної Ради з питань науки і освіти, Інститутом історії України НАН України, Спілкою письменників України, Київським міським будинком учителя.

Рішенням конкурсної комісії переможцями (І місце) визначено фільм «Ниткові квіти» (автори: А.Редько, О.Ковальчук, О.Гончарук, Н.Бабій, Вінницький коледж будівництва і архітектури КНУБА).

30 травня 2017 року 

Студентка групи 17Д Соколовська Анастасія Миколаївна зайняла ІІ місце у Обласному конкурсі студентських науково-дослідницьких робіт з хімії (керівник - Поливана А.С.). 

26 квітня 2017 року 

Студентка групи 34Е Дерен Анастасія Олександрівна зайняла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з охорони праці серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області (керівник - Кубай О.В.). 

квітень 2017 року 

Команда нашого коледжу з пейнтболу зайняла І місце в турнірі з пейнтболу в рамках проекту "Студентська ліга - 2017". Учасники команди; Кахно Вадим (21Б2), Лазарчук Максим (21Б2), Радилецький Ростислав (21Б2), Загребельний Олександр (21Б2), Антошко Денис (11Б2).

травень 2017 року 

Студентки 4-го курсу відділення "Архітектурне проектування та внутрішній інтер'єр" посіли призові місця у V Всеукраїнському конкурсі курсових проектів з архітектури серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації:

Паламарчук Анастасія - І місце у номінації "Виконання графічної частини за допомогою креслярських та художніх інструментів;

Петрова Анастасія - ІІІ місце у номінації "Виконання графічної частини за допомогою програм комп'ютерного проектування".

2017-2018 навчальний рік

29 березня 2018 року 

Студентка групи 18А-2 Дзюбенко Єлизавета Олександрівна зайняла третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області (керівник - Вовненко Н.М.). 

15 лютого 2018 року 

Студентка нашого коледжу Циба Ярослава Володимирівна зайняла друге місце у ІІ етапі  VIІІ Всеукраїнської  олімпіади  з  української  мови  серед  студентів  коледжів  і технікумів Вінницької області (керівник - Тишківська С.Г.).

26-27 квітня 2018 року 

Студентка нашого коледжу Саулко Аліна Олександрівна зайняла перше місце в номінації «Академічна поліхромна тональна відмивка історичної будівлі рідного краю» у VІ Всеукраїнському конкурсі творчих проектів з архітектури серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю «Архітектура та містобудування», а в командному заліку наш коледж посів третє місце.

26 квітня 2018 року 

Команда нашого коледжу з спортивного орієнтування посіла третє місце серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

24 квітня 2018 року 

Команда з боулінгу нашого коледжу посіла перше місце серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

вересень 2017 року 

Студент нашого коледжу Хоменко Дмитро Юрійович посів перше місце в  ХV Міжнародному конкурсі  із Web-дизайну та комп'ютерної графіки  (керівник - Вовненко Н.М.).

листопад 2017 року 

Студентка нашого коледжу Козинюк Єлизавета Олександрівна зайняла ІІІ місце в обласному турі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (керівник - Мала Ю.В.).

грудень 2017 року 

Студентка нашого коледжу Циба Ярослава Володимирівна зайняла третє місце у в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  (керівник - Тишківська С.Г.).

липень 2018 року 

Студенти нашого коледжу Орлова Аліна (група 17Д-1), Пасєка Вікторія (група 17Д-1), Овчар Вероніка (група 18А-2) та Тихоход Дмитро (група 28А-1) посіли призові місця в XVI Міжнародному відкритому конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів (керівник – Вовненко Н.М.).

2018-2019 навчальний рік

жовтень 2018 року 

Студентка групи 18А-1 Яворська Тетяна зайняла третє місце у в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  (керівник - Мала Ю.В.).

жовтень 2018 року 

Команда нашого коледжу зайняла друге місце у Спартакіаді з шашок серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

листопад 2018 року 

Команда нашого коледжу зайняла друге місце в міському турнірі з боулінгу серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

листопад 2018 року 

Команда нашого коледжу зайняла третє місце у Спартакіаді з шахів серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

лютий 2019 року 

Студенти нашого коледжу посіли призові місця в зимовому Міжнародному відкритому бліц-конкурсі з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів: Орлова Аліна (група 27Д-1) - І місце (керівник  Галуша А.В.), Пасєка Вікторія (група 27Д-1) - ІІ місце, Галактіонова Ірина (група 18А-1) та Левченко Дарина (група 18А-1)  - ІІІ місце (керівник  Вовненко Н.М.). 

квітень 2019 року 

Команда нашого коледжу зайняла ІІІ місце в Спартакіаді з міні-футболу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

квітень 2019 року 

Студентка групи 37Ф Стрюцька Ольга зайняла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з охорони праці серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області (керівник - Кубай О.В.). 

25 квітня 2019 року 

Команда нашого коледжу зайняла ІІІ місце в Чемпіонаті міста з гри «Ерудит-квартет» серед учнівської та студентської молоді на призи міського голови.

квітень 2019 року 

Студентка групи 48А-2 Дубинська Марія зайняла І місце у VІІ Всеукраїнському конкурсі курсових проектів з архітектури за темою «Архітектурні деталі та обладнання інтер’єрів» в номінації подача проектного матеріалу в тривимірній графіці, студенти Хоменко Дмитро і Піддубний Сергій зайняли ІІ місце у VІІ Всеукраїнському конкурсі курсових проектів з архітектури за темою «Архітектурні деталі та обладнання інтер’єрів» в номінації подача проектного матеріалу в комп’ютерній графіці. 

Квітень 2019 року 

Команда дівчат нашого коледжу з міні-футболу у нелегкій боротьбі вибороли почесне 3-тє місце у Спартакіаді міста Вінниці серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Травень 2019 року 

Студент групи 16М Бацалай Владислав зайняв ІІІ місце у Спартакіаді серед ВНЗ міста І-ІІ рівнів акредитації з легкої атлетики з бігу на 400 м.

Травень 2019 року 

Студентка нашого коледжу Буйденко Оксана (група 37Д-2) посіла призове друге місце в  XVII Міжнародному відкритому  конкурсі з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів  в номінації "Краща 2D растрова графіка", керівник Вовненко Н.М